Піскуну за розслідування справи Гонгадзе погрожували смертю

За словами Піскуна, ще у 2003 році, після того, як було затримано екс-генерала МВС Олексія Пукача, стало зрозуміло, що ”це справа рук міліціонерів”.

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун стверджує, що йому погрожували, якщо кримінальна справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе просуватиметься.

”Я дозволив собі так далеко зайти, оскільки хотів, щоб люди повірили в можливість правосуддя. Хоча мене попереджали, що я у такому разі можу вирушити слідом за Георгієм”, - сказав Піскун.

Він повідомив, що у 2003 році, після того, як було затримано екс-генерала МВС Олексія Пукача, стало зрозуміло, що ”це справа рук міліціонерів”.

”І впродовж двох-трьох тижнів ми б закінчили першу фазу розслідування, встановили б виконавців. Але, на жаль, Леонід Данилович (Кучма - ред.) вирішив мене зняти з посади, призначив прокурором Геннадія Васильєва. Пукача відпустили, слідчу групу розпустили. І після цього справою стало неможливо займатися”, - наголосив екс-генпрокурор.

Піскун також звернув увагу на те, що ”у 2005 році перша слідча дія, яку я зробив, повернувшись на пост прокурора, це було відновлення розслідування у справі Гонгадзе, арешт міліціонерів, їх затримання, збір доказів, огляд місця події. Ми дуже довго шукали голову Георгія. Один з обвинувачених сказав, що він імовірно викинув якісь речі Георгія. Щоб їх знайти ми місяць топили мерзлу землю. Місяць! Ми попросили допомогти Жванію – він тоді був міністром надзвичайних ситуацій. Жванія виділив нам загін, намети. Ми гріли багаттями землю і копали у пошуках речових доказів”, - сказав Піскун.

Він додав при цьому, що оскільки Пукача було звільнено з-під варти, ті пошуки нічим не закінчилися.

Нагадаємо, раніше Піскун заявив, що в 2003 році затриманий Пукач дав всі необхідні свідчення у справі Гонгадзе.

Читайте також:

Мельниченко: Кучма збирається шантажувати Януковича

Адвокат вдови Гонгадзе розповіла, чому плівки Мельниченка не хочуть визнавати

Стали відомі деталі справи Кучми: як він наказував "помститися" Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: