Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після анонсованого пікету телеканалу "Інтер" його оточили поліція і молодики

Активісти закидають телеканалу антиукраїнські погляди

Сьогодні, 9 травня, активісти різних організацій збираються біля будівлі телеканалу "Інтер" з вимогою позбавити ліцензії канал, в ефірі якого, на їхню думку, системно проводиться антиукраїнська редакційна політика. 

Крім того, націоналісти вимагають, щоб з вечірнього концерту до 9 травня були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту на відеофрагменті, що потрапив у мережу Інтернет. 

Активісти, які вже прийшли до місця пікету повідомляють, що будівля оточена поліцією без жетонів і "тітушками". 

Сьогодні, 9 травня, Національний Корпус прийшов до будівлі телеканалу "Інтер" з вимогою позбавити ліцензії канал олігарха-колаборанта Льовочкіна, в ефірі якого системно проводиться антиукраїнська редакційна політика. Крім того, націоналісти вимагають, щоб з вечірнього концерту до 9 травня були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту на відеофрагменті, що потрапив у мережу Інтернет. #ІнтерБудеНАШ

Опубліковано Національний корпус 8 травня 2018 р.

Нагадаємо, що вчора активісти з організації "Вільні Люди" повідомили у соціальній мережі, що прийдуть під офіс телеканалу  з вимогою скасувати трансляцію концерту "Победа. Одна на всех".

"Раніше за ініціативи "Вільних Людей"Національна ініціатива "Стоп Реванш" уже надіслала лист-попередження керівництву "Інтера" з вимогою скасувати трансляцію концерту. Зміст програми суперечить українським національним інтересам, прямо насаджує ідеологеми "русского мира" та є відвертою пропагандою політичних інтересів РФ в Україні. Подібні програми після Революції Гідності і чотирьох років україно-російської війни із тисячами загиблих та поранених, мільйонами переселенців, втратою територій – є відвертим знущанням над Україною та українцями та прямим свідченням реваншу, який поступово набирає обертів. "Інтер" вкотре підтверджує, що йому чужі і байдужі інтереси України і що головними для нього є вказівки з Москви", - значилось у повідомлені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції