Після аварії на Волзі в Україні перевірять старі теплоходи

В Україні з 63 річкових теплоходів більшість експлуатується понад 35 років. Їх перевірять в обов'язковому порядку протягом місяця.

Після катастрофи теплохода "Булгарія" на Куйбишевському водосховищі на Волзі всі українські теплоходи, вік яких перевищує 25 років, будуть перевірені в обов'язковому порядку протягом місяця.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ: БІЛЬШЕ СОТНІ ЖЕРТВ ТА ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

За даними Міністерства інфраструктури, теплоходів такого самого типу, як "Булгарія", в Україні немає, проте з 63 річкових теплоходів більшість експлуатується понад 35 років (випущені у 1975 році або раніше), пише "Комсомольская правда в Украине".

У Мінтрансі запевняють, що їхній стан задовільний, проте з огляду на те, що наразі в Україні жвавий водний сезон, судна буде ще раз перевірено.

Усі 63 теплоходи здійснюють рейси в межах великих міст. За даними Мінінфраструктури, популярні круїзні маршрути, що пов'язують Київ з чорноморськими курортами, обслуговуються 7 новішими судами класу "річка-море".

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія" затонув у неділю під час шторму в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

З 208 осіб, що знаходилися на борту, вдалося врятувати 79.

Кількість офіційно підтверджених жертв катастрофи зростає. За останніми даними, витягнуті тіла 72 людей. Упізнано 44 тіла, більшість знайдені на середній палубі теплохода - в приміщеннях бару і ресторану.

За інформацією Міністерства закордонних справ, українців серед загиблих на теплоході "Булгарія" немає.

Читайте також:

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини

Із затонулої "Булгарії" починають піднімати тіла дітей

ВідеоПошукова операція на місці затонулого судна "Булгарія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: