Після авіакатастрофи під Смоленськом Україна посилила контроль за безпекою польотів

Міністр транспорту та зв'язку доручив усім профільним відомствам посилити контроль за безпекою польотів після авіакатастрофи Ту-154 під Смоленськом, в якій загинув президент Польщі Лех Качинський.

У зв`язку з катастрофою літака Ту-154 з президентом Республіки Польща Лехом Качинським на борту в Україні посилені заходи безпеки польотів літаків.

Міністр транспорту і зв`язку Костянтин Єфименко доручив Державній авіаційній адміністрації України надіслати телеграму всім керівникам авіакомпаній, аеропортів і суб`єктам авіаційної діяльності, генеральному директору "Украероруху", генеральному директору Державного авіаційного підприємства "Україна" з вказівкою підсилити заходи із забезпечення безпеки польотів повітряних суден.

Зокрема, йдеться про необхідність вжити додаткових заходів контролю в частині, що стосується ухвалення рішення про виліт і посадку повітряних суден цивільної авіації України.

Також будуть здійснені додаткові позачергові перевірки технічного стану повітряних суден Конструкторського бюро Туполєва і всього парку повітряних суден української реєстрації.

Крім того, суб`єктам авіаційної діяльності доручено підсилити контроль за радіотехнічними засобами аеронавігації і метеоспостереження на аеродромах, а також за взаємодією органів обслуговування повітряного руху з метеослужбами.

Додаткові заходи контролю будуть застосовані до організації виконання і забезпечення повітряних перевезень вищих посадовців (літерні рейси).

Контроль за виконанням вказаних розпоряджень покладений на Державіаадміністрацію.

Літак польського президента Леха Качинського Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня.

За попередніми даними, літак зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через сильний туман.

На борту перебували 96 людей - 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Ніхто з них не вижив. Серед загиблих сам президент, його дружина і частина керівництва країни.

У Польщі оголошено семиденну жалобу, до якої в понеділок, 12 квітня, долучилися Росія, Україна, країни Прибалтики та Євросоюзу.

Після авіакатастрофи під Смоленськом Болгарія призупинила експлуатацію літака Ту-154 президента Георгія Пірванова.

Читайте також:

Записи переговорів екіпажу літака Качинського потрапили в Інтернет

Президент Болгарії відмовився літати на Ту-154

У Польщі радянські літаки прозвали "літаючими трунами"

Лідери України використовують літаки, які побудовані на початку 80-х
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: