Після багатогодинного бою військові залишили 31-й блокпост на Луганщині

29-й блокпост залишається під контролем українських воїнів.

Українські військові залишили 31-й блокпост у Луганській області після багатогодинного протистояння, повідомляє ТСН.16:45.

Бійці кажуть, що в результаті бойових дій є загиблі і поранені з української сторони, але їхня кількість наразі невідома. 29-й блокпост залишається під контролем українських військових.

"Я зараз в Тошковці, по нам ведуть обстріл з "Градів". 31-й блокпост вже залишений. Є 300-ті, є 200-ті, точних даних поки що нема. 29-й блокпост наш, ведеться бій - люди стоять, захищають блокпост. Іде підкріплення, допомога, будемо докладати всіх зусиль, щоб утримати в своїх силах. Танки, "Гради", міномети, жива сила - все, що є на озброєнні у них, зі всього ведеться стрільба", - повідомив телефоном військовослужбовець 24-ї механізованої бригади.

Місто Щастя обстрілювали з важкої зброї, житлові будівлі зазнали великих руйнувань. Дивом уникли жертв серед мирного населення, здебільшого через те, що багато місцевих мешканців вже виїхали з цих територій.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

31 блокпост на Луганщині більше не контролюють українські військові

З’явилась інформація, що наші бійці вимушені були відступити, бо терористи влаштували потужний артобстріл, на блокпост пішли танками. Їхня мета – оточити селище Кримське. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: