Після двох місяців карантину відновлюють роботу сервісні центри МВС: як вестимуть прийом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сервісні центри запрацюють 12 травня.

У вівторок, 12 травня, відновлять свою роботу Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, які здійснюють реєстраційні дії з автотранспортом.

Про це повідомив у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Аби у центри масово не ринулися українці, була розроблена послуга "Запис в електронну чергу" на сайті: www.hsc.gov.ua. Для цього необхідно вибрати розділ "Запис у електронну чергу", пройти ідентифікацію через Bank ID чи ЕЦП, знайти Сервісний центр МВС, в який користувач планує звернутися. Потім отримати дату і час, коли він зможе це зробити.

У разі відсутності в потрібному Сервісному центрі МВС електронної черги запис на проведення послуг буде проводитись за номерами телефоном регіональних сервісних центрів МВС у відповідній області.

Кожний онлайн-запис є індивідуальним, а тому його не можна передавати іншій людині. Підставою для скасування реєстрації в електронній черзі може бути невідповідність даних. 

Геращенко повідомив, що задля дотримання санітарних норм, усі сервісні центри  облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Зокрема, послуги надаватимуть з дотриманням вимог перебування однієї особи на десяти метрах квадратних, а дистанція між відвідувачами повинна бути не менше 1,5 метри. 

Як повідомлялося, в Україні від 11 травня послаблюють карантинні обмеження, впроваджені, аби запобігти поширенню коронавірусу. Таке рішення було ухвалене урядом напередодні. Зокрема, буде дозволено відкрити зони відпочинку. За дотримання посилених санітарних норм, можуть працювати салони краси, літні тераси кафе. Відкриватися можуть невеликі торговельно-розважальні центри, щоправда, без фудкортів, кінотеатрів та зон розваг. Можна працювати музеям, бібліотекам, сервісам побутової техніки, стоматологам, адвокатам, нотаріусам. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції