Після дзвінка від Януковича Герман почала швидко одужувати

Ганна Герман іде "на поправку" після інфаркту і вже встає з ліжка. Лікарі дозволяють їй помалу рухатися.

Заступниця глави адміністрації президента Ганна Герман іде "на поправку" і вже встає з ліжка. Днями їй дзвонив президент Віктор Янукович, цікавився здоров'ям.

Близькі Ганни Герман обурені чутками про те, що лікарі прописали їй суворий постільний режим. "Це неправда", - розповів її чоловік Сергій.

За його словами, Ганна Герман іде "на поправку" і вже встає з ліжка. "Вона дуже швидко одужує, і лікарі дозволяють їй помалу рухатися. Днями їй дзвонив Віктор Янукович, цікавився здоров'ям", - розповіли родичі заступниці глави адміністрації президента.

"Але коли випишуть - цього нам лікарі поки не говорять. Вони хочуть, щоб вона пару днів побула у спокої, ми їй навіть книжок ніяких не привозили", - додали вони.

Міністр охорони здоров'я Зіновій Митник підтвердив: "Її (Герман) здоров'я справді нормалізується". Але він не зміг відповісти, коли заступницю глави АП випишуть: "Життя покаже".

У ніч на 14 жовтня Ганну Герман госпиталізували до клініки Державного управління справами "Феофанія". Там їй провели ангіографію - обстеження, яке виявило інфаркт. Герман перенесла стентування - кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини.

Читайте також:

Ганна Герман іде на поправку

У Герман таки був інфаркт: її врятував вчасний виклик лікарів

Герман зробили операцію через серцевий напад

У Ганни Герман стався інфаркт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: