Після газу в Києві закінчився і мазут

Використавши увесь газ і майже весь резервний мазут, столиця вкотре опинилася на грані відключення теплата та світла.

Якщо столиця найближчим часом не придбає енергоносії, то на її мешканців очікує відключення тепла та світла.

Про це заявив один із лідерів Блоку Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

За його словами, через неухвалений бюджет Київ не може розрахуватися за енергоносії, адже їхні постачальники вимагають 100% передоплати. На місяць роботи столичним ТЕЦ необхідно близько 100 000 тонн мазуту, а його ціна сягає 250 мільйонів гривень.

"Персональна відповідальність за холодні і темні будинки лежатиме на Черновецькому, - вважає Андрієвський. – Мер зволікає із ухваленням бюджету, намагаючись прикрити власні господарські прорахунки фінансовою кризою. Але фінансова криза не має жодного відношення ні до космічного масштабу боргу перед "Київенерго", ні до боргів за мазут за поточний місяць".

На його думку, сьогодні Київ витискає останні краплі з того резерву, який накопичувався роками.

"Дедалі частіші випадки відключення світла, тепла, інші побутові негаразди є лише передвісниками потенційного інфраструктурного колапсу. Його, в свою чергу, викличе непрофесійна господарська діяльність Черновецького, який, наприклад, у 2008 році отримав майже п`ятимільярдне недовиконання бюджету. Київ на межі банкрутства, з усіма відповідними наслідками", - додав він.

Нагадаємо, останні кілька днів Київ опалювався мазутом з резервних сховищ, який належав іншим компаніям. Дозвіл на використання цього мазуту надав Кабінет міністрів.

Читайте також:

Кияни замерзають у власних квартирах

У Києві різко подешевшали квартири

У Києві зміниться телефонний код

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: