Після корупційного скандалу на Миколаївщині державі почали повертати землі в Коблевому

Про аферу з орендою міського пляжу розповів радник Порошенка Юрій Бірюков.

У Коблевому Миколаївської області за фактом порушень та махінацій із землею прибережної зони порушено 11 кримінальних справ. Про це повідомив в Facebook радник президента і помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

Він вказав, що у 2008 році пляж у цьому курортному селі був оформлений як ліс і зданий в оренду на 49 років.

"За весь пляж в Коблевому держава отримувала 8000 гривень на рік... В цьому році, ну от напевно щось розуміючи - почали платити 40 000 гривень на рік. За весь пляж у Коблевому", - розповів радник Порошенко.

Він додав, що в суд вже передали 51 позов щодо повернення державі 87,5 гектара прибережної зони, з яких судами прийняті позитивні рішення щодо повернення 52 гектарів, інші позови ще на розгляді. Крім того, на сьогоднішній день ведеться слідство щодо ще 150 земельних ділянок в Коблевому і Рибаківці.

Бірюков пов'язав змінений підхід прокуратури в Миколаєві до питання земель зміною керівництва цього регіону в червні.

Нагадаємо, в червні прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз написав заяву про звільнення з органів прокуратури. Тоді ж президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова на підставі отриманого від Кабміну подання. А напередодні прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз був відсторонений від виконання службових обов'язків. Все це стало наслідком великого корупційного скандалу в регіоні, коли у заступника голови ОДА знайшли цілу мережу підземних тунелів. Там були сейфи з золотими злитками, коштовностями та доларами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: