"Після майдану", або трагедія України

На презентації своєї книги "Після майдану" Л.Кучма поділився своєю стурбованістю втратою співпраці між Україною та Росією.


Колишній Президент України Леонід Кучма сьогодні презентував свою книгу «Після майдану». 

Презентація відбулась у Фонді Леоніда Кучми «Україна». Книга ґрунтується на щоденникових нотатках колишнього глави держави, які він робив протягом 2005-2006 років.
Л.Кучма у книзі аналізує поточні політичні події в Україні та світі, згадує минуле, розповідає про зустрічі з лідерами різних країн – Борисом Єльциним, Володимиром Путіним, Іоанном Павлом II, Сільвіо Берлусконі, Гельмутом Колем, Франсуа Міттераном, Цзян Цземінем, Уго Чавесом та багатьма іншими.

Наклад книги становить 20 тисяч примірників, із яких три тисячі буде надано для благодійної діяльності фонду «Україна».

Під час презентації Л.Кучма наголосив, що після написання своєї першої книги («Україна не Росія» - прим.ред.) зарікався повертатися до такої творчості, однак, за його словами, «революція зробила зміни в усьому житті, поглядах».
Екс-глава держави наголосив, що під час останніх президентських виборів обирався нових шлях розвитку України.

За словами Л.Кучми, у новій книзі він намагався поділитися своїми думками стосовно нової ситуації у державі.

”У ній немає ні зла, ні злості. Я робив спробу об’єктивно висвітлити події,” - сказав автор.
Він також порадив нинішньому керівництву держави не допустити повторення тих помилок, які вже були зроблені.

„Я їх робив, і не тільки я, але і моя команда. Але без помилок жити не можна, зважаючи, що ніхто не вчив нас ставати президентами, міністрами і депутатами,” - сказав він.

Водночас, Л.Кучма висловив жаль, що сьогодні не сталося реального об’єднання в Україні. «А це дійсно, на превеликий жаль», - сказав він.

Екс-президент також жалкує з приводу того, що Україна поступово втрачає співпрацю з Російською Федерацією в ряді економічних і промислових сфер. 

Кучма наголосив, що це негативно впливає на обидві країни, і, в першу чергу, на Україну. «Це трагедія для України», - додав він. 

Зокрема, колишній президент пошкодував, що Україна і Росія втрачають співробітництво в авіаційній сфері. 

При цьому він висловив сподівання, що найближчі візити прем`єр-міністра України Віктора Януковича та президента Віктора Ющенка до РФ дозволять покращити ситуацію.
 
«Моя позиція чітка і зрозуміла: ми повинні враховувати, що поруч є такий сусід як Росія», - сказав Кучма.

У презентації книги взяли участь, зокрема, перший заступник голови Верховної Ради V скликання Адам Мартинюк, віце-прем’єр-міністр Олександр Кузьмук, колишні народні депутати Іван Драч та Борис Олійник, колишній секретар РНБО Володимир Горбулін, колишній віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко, екс-міністр з питань сім’ї та молоді Валентина Довженко, радники прем’єр-міністра Костянтин Грищенко і Володимир Яцуба та ряд інших державних діячів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: