Після мітингу під стінами Ради затримано активістів "Свободи"

Партія розглядає це затримання як частину "широкомасштабної українофобської акції влади по переслідуванню і репресіям українських патріотів".

Сьогодні, 11 травня 2010 року, близько 12 годин після акції протесту біля стін Верховної ради біля стадіону "Динамо" люди в цивільному без пояснень затримали чотирьох осіб, що поверталися з мітингу.

Про це повідомляє прес-служби ВО "Свобода".

Серед затриманих два члени "Свободи" - Дмитро Білоус і Кирило Бабенцов, а також кандидат в члени ВО "Свобода" Євген Герасименко.

"Свобода" заявляє, що таким чином Євген Герасименко примусово був доставлений на допит у зв'язку з участю в акціях націоналістів. Інформація щодо інших затриманих суперечлива. Адвокати ВО "Свобода" з'ясовують місце перебування затриманих.

Партія розглядає це затримання як частину "широкомасштабної українофобської акції влади по переслідуванню і репресіям українських патріотів".

6 травня Олега Тягнибока допитали як свідка по статті 293 Кримінальні кодекси України "Групове порушення громадського порядку" щодо подій, які мали місце біля стін Верховної ради України 27 квітня 2010 року.

На мітингу у вівторок біля будівлі Верховної ради України зібралися близько 2 тисяч прихильників опозиції і близько 2,5 тисяч прихильників Партії регіонів.

Під час мітингів в натовпі виникло декілька невеликих інцидентів, проте вони були припинені силами самих мітингуючих без участі правоохоронних органів.

Читайте також: 

Прихильники Партії регіонів оточили Верховну раду 

Опозиція пішла з-під стін Верховної ради

3 тисячі опозиціонерів почали мітинг під ВР 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: