Після мору овець у "фурі смерті" Держспоживслужба зробила вимоги до перевезення тварин жорсткішими

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин.

Відтепер для отримання документів на живих тварин необхідно пройти перевірку умов транспортування, а завантаження тварин можливе лише з відеофіксацію.

Про це йдеться у наказі Держпродспоживслужби "Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин".

Зазначається, що у разі, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть.

Також наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, зокрема на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

ВідеоВ очікуванні результатів аналізів вівці з урятованої отари поступово помирають

Іще чотири вівці загинули сьогодні. І це не кінець - кажуть ветеринари, адже стан деяких із них критичний. Лікарі та волонтери намагалися зробити все можливе для їхнього порятунку. Сьогодні в тварин узяли кров на аналіз. Необхідно дізнатися, чи мають вони небезпечні хвороби. Результат може стати вироком для овець. 

В очікуванні результатів аналізів вівці з урятованої отари поступово помирають

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину зачинена у фурі отара овець сиділа вже два тижні. Три сотні тварин з України експортували до Туреччини поромом, а коли покупець по них не приїхав, повернули додому. Втім, випустити з терміналу не могли через заборону ветеринарів, ті кажуть, у Туреччині тварини могли підхопити небезпечні хвороби.

Згодом правоохоронці в Одеської області порушили кримінальну справу проти власниці овець, замкнених у фурі, за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції