Після оздоровлення в санаторії діти захворіли на грип

Дітей, що відпочивали в євпаторійському санаторії посадили на потяг із ознаками застуди. По прибутті у Чернігів всіх їх забрали в лікарню.

Групу чернігівських дітей після лікування у санаторії в Євпаторії посадили на потяг з температурою і відправили додому. Одну дитину забрали з поїзда одразу в лікарню.

За словами батьків, діти захворіли за чотири дні до закінчення зміни. Прийняти таку кількість хворих дітей, забезпечити усіх антивірусними препаратами та засобами безпеки, санаторій виявився неготовим. Як і всюди, в ньому був дефіцит масок та ліків.

Медики вирішили не відміняти від'їзд дітей у зв'язку з хворобою. Батьки дітей обурюються, як хворих можна було відправити у дорогу.

Одну дівчину забрали з потяга у Миколаєві. В неї була температура 39 градусів і не збивалася ніякими жарознижуючими. Інших дітей довезли до Чернігова й одразу відправили на обстеження. Там їм вперше видали марлеві пов'язки.

У кожного з дітей виявили ознаки вірусної інфекції, але про грип не йдеться, запевняють лікарі, тим паче каліфорнійський.

У свою чергу, адміністрація санаторію підтвердила, що за останній тиждень чимало дітей злягло із застудою. Але у жодному випадку не підтвердився грип. Перед дорогою усім поміряли температуру, і підстав відміняти закриття зміни не було.

Медики також заявили, що найімовірніше, учні підхопили заразу вже в поїзді.

Однак у санаторії на оздоровлення більше дітей не беруть, в ньому також введено карантин.

Як оздоровлення дітей закінчилося масовим захворюванням, дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Першу смерть від невідомої пневмонії зафіксовано у Харкові

У Черкасах теж оголосили епідемію грипу

У Києві підозрюють ще три випадки свинячого грипу

Кількість померлих від грипу на Тернопільщині збільшилася до 17 людей

ВідеоГрип-тур

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: