Після оздоровлення в санаторії діти захворіли на грип

Дітей, що відпочивали в євпаторійському санаторії посадили на потяг із ознаками застуди. По прибутті у Чернігів всіх їх забрали в лікарню.

Групу чернігівських дітей після лікування у санаторії в Євпаторії посадили на потяг з температурою і відправили додому. Одну дитину забрали з поїзда одразу в лікарню.

За словами батьків, діти захворіли за чотири дні до закінчення зміни. Прийняти таку кількість хворих дітей, забезпечити усіх антивірусними препаратами та засобами безпеки, санаторій виявився неготовим. Як і всюди, в ньому був дефіцит масок та ліків.

Медики вирішили не відміняти від'їзд дітей у зв'язку з хворобою. Батьки дітей обурюються, як хворих можна було відправити у дорогу.

Одну дівчину забрали з потяга у Миколаєві. В неї була температура 39 градусів і не збивалася ніякими жарознижуючими. Інших дітей довезли до Чернігова й одразу відправили на обстеження. Там їм вперше видали марлеві пов'язки.

У кожного з дітей виявили ознаки вірусної інфекції, але про грип не йдеться, запевняють лікарі, тим паче каліфорнійський.

У свою чергу, адміністрація санаторію підтвердила, що за останній тиждень чимало дітей злягло із застудою. Але у жодному випадку не підтвердився грип. Перед дорогою усім поміряли температуру, і підстав відміняти закриття зміни не було.

Медики також заявили, що найімовірніше, учні підхопили заразу вже в поїзді.

Однак у санаторії на оздоровлення більше дітей не беруть, в ньому також введено карантин.

Як оздоровлення дітей закінчилося масовим захворюванням, дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Першу смерть від невідомої пневмонії зафіксовано у Харкові

У Черкасах теж оголосили епідемію грипу

У Києві підозрюють ще три випадки свинячого грипу

Кількість померлих від грипу на Тернопільщині збільшилася до 17 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: