Після переполоху на "Широкому Лану" для новобранців облаштовують новий полігон

На Рівненщині планують прийняти дві тисячі новобранців.

На Рівненському полігоні готуються приймати сьому хвилю мобілізації. Військові кажуть, що врахували помилки своїх колег з Миколаївщини та почали облаштовувати польовий табір завчасно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Намети розраховані на 30 осіб кожен. Вони мають опалення та підлогу. Встановлено ліжка, підведено світло. Про телевізори для солдат подбали волонтери. Передбачені місця для занять спортом.

Харчуватися новобранці будуть у польовій кухні. Мити посуд за собою доведеться самим, однак армія забезпечить миючі засоби та гарячу воду.

Зараз на полігоні тренуються майбутні інструктори. Вони побутовими умовами задоволені. Кажуть, усі наявні недоліки до появи бійців сьомої хвилі мобілізації будуть усунуті.

Однак коли буде набір до війська, наразі точної інформації немає. Відомо тільки, що президент Петро Порошенко поки не прийняв рішення стосовно направлення до Верховної Ради відповідного законопроекту.

Головнокомандувач ЗС України Віктор Муженко анонсував, що сьома хвиля мобілізація буде меншою за попередні. А з точною кількістю новобранців визначаться до кінця березня.

Кореспондент ТСН Олена Семенович

На Рівненському полігоні готуються приймати сьому хвилю мобілізації

Військові кажуть, що врахували помилки своїх колег, і ще задовго до оголошеної мобілізації, почали облаштовувати польовий табір. Будь-якої миті тут готові прийняти до двох тисяч вояків на навчання. Умови перевіряли наші кореспонденти. Зараз на полігоні під Рівним тренуються кадрові військові. Навчання для тих, хто потім тренуватиме новобранців. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: