Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після піврічного полону у Єгипті п'ятеро українських моряків повернулись додому

Загалом були затримані 17 моряків.

До України почали повертатися українські моряки з танкера "Sea Shark", який в грудні минулого року затримали в Єгипті за незаконний перетин кордону, йдеться у ТСН.12:00.

Четверо з 17 мореплавців зранку прилетіли в Одесу, ще один - в Херсон. Ще четверо українців повертаються додому завтра. Капітан Віталій Нестеренко та ще восьмеро моряків поки перебувають на військовій базі в порту Айн-Сохна неподалік від Каїра. Коли їх звільнять, невідомо.

Телефоном капітан розповів, що у грудні судно дрейфувало у відкритому морі, і в територіальні води Єгипту зайшло випадково. Компанії-судновласнику Єгипет виставив штраф, а у членів екіпажу забрали документи. Хлопці, яких нарешті відпустили додому, кажуть - з ними поводилися гірше, ніж з полоненими.

"Найважчий період був, коли екіпаж розбили по групах і зачинили вже в приміщеннях. Не дали вільного переміщення судном і почали вже застосовувати силу", - поділився старпом Геннадій Навоєнко.

ВідеоПівроку єгипетського полону: додому повертаються українські моряки з танкера "Sea Shark"

Танкер в грудні минулого року затримали в Єгипті за незаконний перетин кордону. Четверо з 17 мореплавців сьогодні зранку прилетіли в Одесу, ще один - в Херсон. Ще четверо українців повертаються додому завтра. Капітан Віталій Нестеренко та ще восьмеро моряків поки перебувають на військовій базі в порту Айн-Сохна неподалік від Каїра.  

Півроку єгипетського полону: додому повертаються українські моряки з танкера "Sea Shark"

Як повідомлялося, раніше єгипетський флот затримав вантажний танкер з нафтою Sea Shark, на борту якого перебувають 17 українських моряків. Ще тиждень тому до хлопців навіть не пускали українського консула.

Залиште свій коментар

Вибір редакції