Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Тільки 44% українців підтримують перебування ЧФ РФ у Севастополі: газ подорожчав, хоча раніше влада запевняла, що підписання угоди про флот допоможе не підвищувати тарифи.

Усе менше українців підтримують продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

За даними останнього соціологічного опитування, проведеного напередодні Дня Незалежності Центром Разумкова, тільки 44% українців підтримують перебування ЧФ РФ у Севастополі. Супротивників такої ідеї - 37%.

Водночас у квітні продовження терміну перебування ЧФ РФ підтримали 54% громадян країни, не підтримали - 33%.

У серпні на пряме питання, чи варто було підписувати угоди, якщо ціни на газ для населення підвищені і підвищуватися будуть, 45% опитаних відповіли "ні", а продовжують підтримувати слушність даного рішення менше третини українців (30%).

При цьому 48% опитаних погодилися з тезою про те, що керівництво країни свідомо вводило громадян в оману, коли запевняло, що підписання угод допоможе не підвищувати ціни. І лише 36% - упевнені, що керівництво ціни підвищувати щиро не планувало, але було змушене зробити це під тиском "зовнішніх обставин".

Опитування було проведено 10-15 серпня 2010 року. Опитано 2009 респондентів від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Нагадаємо, 21 квітня у Харкові президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали міждержавну угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України на 25 років.

В обмін на це Україна отримала 30-відсоткову знижку на російський газ.

Однак з 1 серпня українська влада збільшила відпускні ціни на природний газ для населення та підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання й гаряче водопостачання, на 50%. Передбачено, що додаткове підвищення цін на газ на 50% для населення буде проводитись у квітні 2011 року.

Читайте також:

Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

Лужков упевнений, що ЧФ РФ залишиться у Севастополі назавжди

Україна взяла новий кредит МВФ, щоб виплатити попередній

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: