Після реанімації заново навчається ходити: на Запоріжжі 6-річну дівчинку покусали вівчарки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Собаки налетіли на дітей і ледве не загризли їх на смерть.

У Запорізькій області собаки накинулися і погризли групу маленьких дітей. Найбільше постраждала 6-річна дівчинка Дарина, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вона разом із двома братами поверталася зі школи разом, коли раптом уже на їхній вулиці навздогін дітям кинулися дві вівчарки. Дівчинці дісталося найбільше – два десятки укусів. Постраждалу оперували одразу кілька бригад медиків. "Рани для такої дитини дуже великі. Якби це був літній період і дитина була без теплого одягу, було б значно гірше, тому що особливо на правому стегні дуже близько до судинно-нервового згустку", - розповіла завідувачка відділенням планової та екстренної хірургії дитячої лікарні №5 Ольга Лятуринська.

ВідеоНа Запоріжжі собаки ледь не загризли 6-річну дівчинку

Вони накинулися на неї, коли вона поверталася зі школи разом із двома братами. Дісталося всім дітям, але найбільше Даринці - два десятки укусів, порвані обидві ноги. Лікарі оперували дівчинку майже три години, зараз на неї чекає тривала реабілітація. Як собаки вирвалися з подвір'я і чому напали на дітей – далі у сюжеті.

На Запоріжжі собаки ледь не загризли 6-річну дівчинку

Зараз  Даринці постійно колють заспокійливе, а перев’язку проводять тільки під наркозом. Майже добу дитина провела в реанімації, і тепер радіє навіть найменшим зрушенням: "Мама, дивися: я навчилася сидіти! І бабуся сказала, що колись будемо вчитися ходити". Мама дівчинки плаче біля ліжка донечки. Вона впевнена, що якби не старший син, 10-річний Марк, усе могло бути набагато гірше. "Хлопчик, якому десять років – він захищав дитину. Він усіма шляхами це робив, він гукав по допомогу – людей не було. Її просто б загризли", - крізь сльози каже Наталія Очеретько. "Намагався відганяти собак,відштовхував руками – все рівно кусали. Мене встигли тільки два рази вкусити – там синці тільки. А Дашу там покусали навіть до кісток аж", - зізнається Марк Очеретько.

У приватному секторі собаки є на кожному подвір’ї, тож напади тварин на перехожих непоодинокі, інколи в цьому винні власники тварин, котрі випускають їх погуляти на вулицю. "Та розмовляли, а толк який?", - коментує одна з жительок району. Власниці двох вівчарок-нападниць удома немає. Волонтери, які опікуються собаками, розповіли, що жінка їм зізналася: того дня просто не закрила хвіртку. "Вранці на роботу збиралася, двері зачинила, а хвіртку – там язичок замерз. Видно, не перевірила. Недбалість називається. Сусіди бачили, але ніхто не подзвонив, не повідомив. Думали, мабуть, що минеться", - розповів волонтер служби захисту тварин Юрій Ковбаса.

Жінка пообіцяла, що перевірить своїх собак на сказ і вже зв’язалася з мамою Даринки, щоби відшкодувати витрати на лікування. До правоохоронців батьки потерпілої дівчинки вирішили не зверталися, адже зазавичай, покарання для власників тварин у таких випадках обмежується штрафом у 85 гривень.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції