Після розслідування "Схем" НАБУ викликало на допит Кононенка та братів Суркісів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У розслідуванні їх звинувачували в корупції в енергетичній галузі.

Бізнес-партнера чинного президента України та народного депутата Ігоря Кононенка, а також бізнесменів – братів Георгія та Ігоря Суркісів викликали на допит до Національного антикорупційного бюро України після розслідування "Схем" про корупцію в енергетичній галузі.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"З урахуванням відомостей, викладених у розслідуванні, Національним бюро викликано на допит осіб, які згадуються у відповідному сюжеті, у тому числі Кононенка І.В, Суркіса Г.М, Суркіса І.Р", - розповіли в НАБУ.

Там також зазначили, що аудіозаписи розмов між фігурантами розслідування, які були оприлюднені журналістами, також долучили до матеріалів цього кримінального провадження.

Нагадаємо, 29 березня журналісти програми "Схеми. Корупція в деталях" оприлюднили розслідування з розкрадання коштів в енергетиці та причетності до цього соратника і бізнес-партнера президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка. За їхніми даними, протягом 2015 року за участі соратника президента, керівником посередницької фірми були взяті під контроль три обленерго в Харкові, Черкасах та Запоріжжі і розкрадено 1,4 млрд гривень.

ВідеоНАБУ почало розслідування закупівлі бронемашин у заводу Порошенка та нардепа Кононенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції