Після Савченко звільнять двох українських політв'язнів з важким станом здоров'я

Два тижні тому Афанасьєва та Солошенка етапували до Москви.

Наступними після Надії Савченко до України повернуться бранці Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко, стан здоров'я яких зараз дуже важкий. Про це заявив президент України Петро Порошенко, передає ТСН.

Упродовж трьох-чотирьох тижнів президент обіцяє прогрес і в звільненні інших українських політичних бранців. Офіційно у Росії їх зараз біля трьох десятків, засуджених подекуди за абсурдними звинуваченнями. Два тижні тому Афанасьєва та Солошенка етапували до Москви після того, як отримали запит української сторони на їхню видачу.

"Це лише початок, бо ми чекаємо повернення додому Солошенка, Афанасьєва, Сенцова, Кольченка та багатьох-багатьох українців, які знаходяться зараз в заручниках як в Російській Федерації так і на окупованих територіях", - зауважив президент.

Геннадій Афанасьєв мав стати ключовим свідком у справі політв'язнів Сенцова та Кольченка, але відмовився свідчити, заявивши про тиск. Разом із іншим фігурантом справи Олексієм Чирнієм Афанасьєв отримав 7 років.

Юрій Солошенко - колишній директор полтавського заводу "Знамя", звинувачений у шпигунстві. Солошенку дали 6 років суворого режиму. Родичі переживають, що 73-річний чоловік з онкологією стільки не протягне і може не дочекатися екстрадиції.

Ірина Геращенко заявляла, що ще двох політв'язнів можуть повернути до кінця травня, але імен не назвала.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: