Після сенсаційних зізнань про "караванського стрільця" охоронець боїться за своє життя

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після сенсаційних зізнань про "караванського стрільця" охоронець боїться за своє життя

Охоронець "Каравану" не впізнав Мазурка через хвору голову - МВД

Заяви Феденкова про Мазурка в міліції пояснили проблемами з головою.

Вперше після стрілянини в "Каравані" головний свідок трагедії зважився розповісти правду про Мазурка на всю країну, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Сенсаційне інтерв'ю охоронця Павла Феденкова журналісту Сергію Мальнєву програми "Гроші" наробило багато галасу. Охоронець, який вижив після стрілянини, не лише пролив світло на те, що насправді відбувалося в "Каравані" і хто стріляв, а й взагалі поставив під сумнів оприлюднені результати розслідування.

Проте після сенсаційного зізнання Феденков боїться за своє життя, повідомив Мальнєв.

"Я добре знаю, що Павла протягом цього року дуже обурювало все те, що виходило в ЗМІ. Він каже, що дуже багато неправди навколо цієї історії і нарешті він просто вирішив, що пора покласти край цій навалі брехні і розповісти правду", - повідомив журналіст.

Сенсаційні зізнання охоронця "Каравану"

Сенсаційні зізнання охоронця "Каравану"

Примітно, що правоохоронці вже відреагували на гучні зізнання охоронця, зокрема про міліцію, які злякалась "караванського стрільця" і втекла.

"Найближчого патруля, ніхто поряд там не знаходився. Він так каже, можливо, він переплутав охоронців ТРЦ "Караван", - запевнив керівник ГУ МВС Києва Валерій Коряк.

Також правоохоронці змогли пояснити і заяви Феденкова про несправжність названого вбивці.

"В матеріалах справи є підтвердження того, що він упізнає Мазурка. Тим більш був зроблений постріл в голову [Феденкову]. Ви ж розумієте, що це деформація кісток скроні, тому безумовно він не впізнав", - зауважив Коряк.

Як відомо, Павло Феденков - єдиний вижив під час стрілянини в "Каравані" охоронець. Він отримав кілька пострілів, після чого проходив тривалий курс лікування.

Нагадаємо, 26 вересня у київському ТРЦ "Караван" на Оболоні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам'яті. Для з'ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловіків. Троє померли на місці.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Наступна публікація