Після скандалу з німцем, у МЗС "провели бесіди" з іноземними фондами

Міністерство закордонних справ порадило неурядовим організаціям "неухильно дотримуватися" своїх статутних завдань та законодавства України.

У МЗС провели бесіди з представниками посольств Росії, США, Німеччини та Польщі щодо роботи некомерційних фондів, що координуються відповідними посольствами.

Про це повідомила прес-служба МЗС.

Зустрічі були проведені у вівторок 29 червня на доручення керівника МЗС Костянтина Грищенка заступниками міністра закордонних справ Русланом Демченком та Павлом Клімкіним.

"Заступники міністра закордонних справ звернули увагу очільників дипломатичних установ США, Росії, Німеччини та Польщі на важливість неухильного дотримання відповідними неурядовими організаціями своїх статутних завдань та законодавства України", - зазначається в повідомленні.

Також вони відзначили те, що президент, прем'єр, міністр закордонних справ високо цінують той внесок, який міжнародні недержавні організації зробили в становлення та розвиток української демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства.

"Такі інституції, як Фонд "Відродження", Фонд Фрідріха Еберта, Фонд Конрада Аденауера, Фонд Стефана Баторія, та багато інших послідовно надають істотну допомогу численними суспільно корисним ініціативам на загальноукраїнському та регіональному рівнях", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, керівника українського представництва німецького Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланге у суботу 26 червня не пустили в Україну. Він прилетів рейсовим літаком до міжнародного аеропорту "Бориспіль" із Парижа.

МЗС України заявило, що утримується від коментарів щодо інциденту із забороною на в'їзд в Україну Ланге.

Читайте також:

Берлін розізлився на Україну за німецького експерта

Німеччина з'ясовує з українською владою причини затримання свого експерта

Німецького експерта пустили в Україну після восьмигодинного затримання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: