Після стрілянини в Житомирі чоловік опритомнів у лікарні з гумовою гулею в мозку

Після стрілянини в Житомирі чоловік опритомнів у лікарні з гумовою гулею в мозку

Фото: Житомир.info

Постраждалий каже, що не пам'ятає того, що сталося.

У спальному районі Житомира з травматичного пістолета важко поранили 34-річного чоловіка. Люди кажуть, що спершу сприйняли звук пострілів за вибухи петард, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак невдовзі свідки побачили закривавленого чоловіка, який лежав на дорозі, а стрілок побіг у під'їзд. На місце подій приїхала поліція і оточила будинок, а пораненого чоловіка забрала швидка. Медики кажуть, що в ньоговажке поранення голови – куля пройшла через лоб, скроню та опинилася біля стовбурових структур мозку. "Куля залишилася, вона знаходиться в таких відділеннях головного мозку, що витягати її небезпечно для життя пацієнта", - пояснив нейрохірург обласної лікарні Олександр Гнелиця.

У Житомирі чоловік важко поранив свого родича через жінку

У Житомирі чоловік важко поранив свого родича через жінку

Жертва стрілянини не пам'ятає того, що сталося. Натомість правоохоронці з'ясували, що стріляли у потерпілого з травматичної зброї двічі, один раз упритул у голову. Винуватця затримали, незареєстрований пістолет вилучили. Кримінальне провадження відкрили за статтею про навмисне вбивство. "На даний час усі обставини перевіряються. Відомо, що вони між собою родичі і конфлікт між ними був і раніше", - розповіла представник поліції Алла Ващенко.

Мешканці будинку припускають, що чоловіки посварилися через жінку, яка живе по сусідству. Розповідають про її нібито вагітність від одного з учасників конфлікту, а мотивом вважають ревнощі. Разом із тим, сусідів дивує, що жінка не вийшла надвір до пораненого, та й взагалі не з'являється на людях – зачинилася у квартирі та не відчиняє дверей.

Раніше про це конфлікт повідомлялося, що він стався близько 5-ї години вечора на вулиці Крошенський. Для затримання стрілка залучили спецпідрозділ "Кобра".

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Повʼязані теми:

Наступна публікація