Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після сутичок в Інституті серця директором все ж таки переобрали Тодурова

Це підтримали усі працівники, кажуть члени виборчої комісії.

Генеральним директором "Інституту серця МОЗ України" знову обрали Бориса Тодурова.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як повідомили члени виборчої комісії, Тодурова, який очолював Інститут серця від 2013 року, обрали 100% наукових співробітників установи.

За кілька днів до виборів директора Інституту серця до його приміщень навідались активісти і влаштували гучну сварку із чинним керівником Борисом Тодуровим. Лікарі називають цей інцидент грубим порушенням законодавства, активісти вважають свої дії законними.

16-річна дівчина, член організації С14, потрапила на закритий тренінг персоналу в Інституті серця. У С14 пояснюють, що в Інституті серця відлежувався та ховався від суду антимайданівець Юрій Крисін, а на тренінгу насправді вчили лікарів провокувати активістів і протидіяти журналістам.

Повні невідредаговані записи з навчання лікарів вони виклали у соцмережі Facebook, щоб продемонструвати свою версію розгортання подій в Іституті серця та конфлікту із чинним керівником Борисом Тодуровим.

ВідеоНапередодні виборів директора Інституту серця активісти влаштували сутички

За кілька днів до виборів директора закладу до його приміщень навідались активісти і влаштували гучну сварку із діючим директором Борисом Тодуровим. Лікарі називають цей інцидент грубим порушенням законодавства, активісти вважають свої дії законними. На їх захист стала міністр охорони здоров'я Уляна Супрун. Подробиці розборок - в сюжеті. 

Напередодні виборів директора Інституту серця активісти влаштували сутички

Залиште свій коментар

Вибір редакції