Після свят Рада візьметься за імпічмент Ющенку

Голова Верховної ради прогнозує, що парламент прийме закон про тимчасові слідчі комісії.

Володимир Литвин прогнозує, що на наступній сесії парламенту буде ухвалено в цілому закон про тимчасові слідчі комісії.

Законопроектом, зокрема, пропонується урегулювати правовий статус і порядок діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій та спеціальної тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування під час процедури усунення президента з поста в порядку імпічменту.

Литвин вважає, що наступна сесія парламенту буде складною. "Буде екстрим у ВР. Головне, щоб цей екстрим був скерований виключно на обговорення того, що переживають люди, і щоб на основі цих обговорень парламент виходив на потрібні рішення", - сказав він, додавши, що політизація роботи парламенту буде надзвичайно потужною.

"Я не випадково попереджав, що у разі неухвалення державного бюджету Верховна рада почне приймати переважно політичні рішення, і перший дзвінок – прийняття за основу законопроекту про тимчасові слідчі комісії – прозвучав", - сказав Литвин, зауваживши, що на початку наступної сесії, за його прогнозами, буде наполягання ухвалити на наступному пленарному тижні закон про ТСК в цілому.

"Нагадаю, що у першому читанні він був ухвалений кількістю голосів 363 – це я до питання вето (для подолання вето необхідно 300 голосів), питання нашої взаємодії, для того, щоб ми жили ритмічно і передбачувано", - сказав Литвин.

Нагадаємо, саме зміни до законів про ТСК та про Кабмін, за які 2 вересня проголосували ПР і БЮТ, розсварили коаліцію. Після цього голосування НУ-НС вийшов з коаліції.

Тоді президент наклав на нього вето і 2 жовтня депутати не змогли його подалати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: