Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після сюжету ТСН безпритульні дід та онук із Сімферополя отримають омріяне житло

Життя людей може поліпшитися.

Дід з онуком із Сімферополя, що кілька років кочували та жили в старенькому "Москвичі", тепер мають прихисток – їм тимчасово виділили кімнатку, а далі обіцяють постійне житло, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік тепер став місцевою знаменитістю, бо з усього Сімферополя до нього приїздять небайдужі люди, вони привозять для безхатьків речі, їжу та солодощі.

За два дні, відколи вийшов сюжет ТСН, дідові з онуком небайдужі люди з усієї України запропонували одяг, продукти, канцтовари і гроші. Знайшлося навіть кілька будинків та дача, куди безхатьки могли би переселитися, дід з онуком перестали бути невидимками і для чиновників. У соціальній службі спочатку хотіли відібрати онука в діда, потім усе ж знайшли тимчасовий прихисток для безхатьків – кімнату в одному з приватних будинків, тут є де помитись і приготувати їжу. Щасливий дід розпаковує речі, потроху облаштовує житло, готує сюрприз для онука, якого відправив на тиждень на море до родичів.

У цій кімнаті дід та онук житимуть два місяці. За цей час чиновники обіцяли знайти постійне житло – квартиру або кімнату в гуртожитку. Тож, старенький "Москвич" у якому безхатьки раніше днювали й ночували, вочевидь, тепер буде тільки для подорожей.

Нагадаємо, що глядачі ТСН менш ніж за добу зібрали 77 тис. грн на допомогу дитині

Кореспондент ТСН Вікторія Орел.

ВідеоТСН допомогла безхатькам із Сімферополя отримати прихисток

Залиште свій коментар

Вибір редакції