Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після сюжету ТСН про родину з шістьма дітьми на межі голоду небайдужі завалили їх продуктами

Після сюжету ТСН про родину з шістьма дітьми на межі голоду небайдужі завалили їх продуктами

Багатодітна мама уже думає, як допомогти продуктами таким самим родинам

Глядачі ТСН врятували від голоду маму-одиначку з шістьма дітьми з Києва, яка у сюжеті зі сльозами на очах зізналась, що втратила підзаробітки і не має чим нагодувати дітей.

Для Світлани Бодарацької і її дітей українці несли сумками продукти і кілограмами круп. Лавина харчів і допомоги від небайдужих застала  родину зненацька. Діти, каже мама, перестали їсти від шоку, приміряли  подарований одяг і читають нові  книжки. 

А сама багатодітна мама уже думає, як допомогти продуктами таким самим багатодітним родинам,  які в скруті. Після сюжету в ТСН родині Бодарацьких подзвонили інші багатодітні сім'ї і зізнались, що теж ледве виживають. 

Діти і мама дякують усім небайдужим. 

Більше про порятовану від голоду родину  і  про відповідальне батьківство багатодтіних  родин в День сім'ї в ТСН розкаже у випуску о 19.30 Світлана Березівська.

Відео Голодний карантин: куди йти, якщо діти хочуть їсти, а у батьків немає заробітків

Понад мільйон дітей в Україні опинилися за межею бідності через карантинні заходи під час пандемії - це найсвіжіші розрахунки експертів ЮНІСЕФ. Найважче одиноким матерям, багатодітним та родинам-опікунам сиріт. У Мінсоцполітики тільки за період карантину виявили 35 тисяч сімей, які опинилися в кризовій ситуації. Куди йти, коли п'ятеро дітей просять їсти, а мама-одиначка втратила заробітки і не має чим їх нагодувати - з'ясовувала ТСН. Посилання на волонтерів, які допомагають сім'ям - тут

Голодний карантин: куди йти, якщо діти хочуть їсти, а у батьків немає заробітків

Залиште свій коментар

Вибір редакції