Після вбивства Дарини Лук'яненко Нацполіція звернулась до Ради для посилення покарання за педофілію

Після вбивства Дарини Лук'яненко Нацполіція звернулась до Ради для посилення покарання за педофілію

Нацполіція була одним з ініціаторів петиції про посилення покарання за сексуальні злочини відносно дітей.

Національна поліція вважає необхідним посилити покарання за сексуальні злочини відносно дітей.

Про це голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив сьогодні, 24 червня, під час брифінгу у Вінниці.

Князєв підкреслив, що вбивство дівчинки на Одещині сколихнуло всю країну. Аби захистити дітей від сексуального насильства, слід посилити кримінальну відповідальність для осіб, які вчинили такі злочини.

"Перший заступник Голови поліції В’ячеслава Аброськін неодноразово піднімав тему захисту дітей та посилення покарання. Ми хочемо достукатись до депутатів Верховної Ради, що потрібно  розглянути законопроект №6607. Повинен бути Єдиний реєстр осіб, які вчинили сексуальні злочини відносно неповнолітніх", - сказав Князєв.

Він додав, що такий  реєстр існує в європейських країнах, а підвищена увага до цих людей – це профілактика, що зупиняє цих осіб від злочинів.

За даними поліції, цього року вбито вже понад 50 дітей. Князєв додав, що Національна поліції була одним з ініціаторів подання петиції щодо посилення покарання за сексуальні злочини відносно дітей до Верховної Ради.

Раніше петиція на сайті Верховної Ради щодо посилення покарання за сексуальне насильство над дітьми зібрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Як відомо, 11-річна Дарина Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства сексуальний.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар'ї Лук'яненко.

Відео Вбивство Даринки Лук'яненко: як відвернути подібні випадки

ТСН.Тиждень з'ясовував, чи можна було запобігти трагедії Дарини Лук'яненко, яку жорстоко вбили у власному селищі та як відвернути подібні випадки. Сотні 11-річних дівчаток - по всій Україні - і завтра, і післязавтра - підуть з дому на якісь гуртки. Хочеться, щоб батьки їх дочекалися.  

Вбивство Даринки Лук'яненко: як відвернути подібні випадки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів