Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після викидів у Криму на Херсонщині люди скаржаться на печію в горлі та висипи на тілі

Сьогодні до сіл мають повернутися діти, яких вивезли на оздоровлення.

На Херсонщині обстежують жителів сіл, що межують із окупованим Кримом. Медики приїздять до людей у села, а тих, хто має скарги і хоче обстежитися, автобусами привозять до Херсонської обласної лікарні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Селян оглядають отоларингологи, дерматологи та пульмонологи. Люди скаржаться переважно на печію в горлі та висипи на шкірі. Вони переконані, що досі відчувають наслідки серпневого викиду на заводі "Титан", коли вони надихались шкідливих випарів. Проте пересувні лабораторії, які беруть проби повітря, перевищення шкідливих речовин останні два тижні не фіксували.

"З шкірою проблеми, маленькі висипання, призначили ліки. А стосовно ЛОРа і пульмонолога сказали, що, ну, в принципі, у межах норми", - каже жителька села Першокостянтинівка Ольга Іванова.

Сьогодні до сіл мають повернутися діти, яких вивезли на оздоровлення до курортного Скадовська на початку вересня.

ВідеоНаслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

Медики приїздять до людей в села, а тих, хто має скарги і хоче обстежитися, автобусами привозять до Херсонської обласної лікарні. Селян оглядають отоларингологи, дерматологи та пульмонологи. Люди скаржаться переважно на печію в горлі і висипи на шкірі.

Наслідки викиду "Титану". На Херсонщині обстежують жителів сіл поблизу окупованого Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції