Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Після війни ми заїдемо в Крим на українських номерах". В АРК намагаються уникнути перереєстрації

Автомобілі залишають на материку. 

На кордоні з окупованим Кримом виник автомобільний ажіотаж, оскільки росіяни не пропускають на півострів автомобілі з кримськими номерами. Кримчан масово змушують отримувати вже російські номерні знаки. Щоправда, їздити на них можна лише на території півострова: в Україну такі авто не пускають уже наші митники. На кордоні утворився колапс. У місцевих відділах реєстрації автомобілів – справжній ажіотаж, йдеся в сюжеті ТСН.19.30.

Від початку квітня літери "АК" та "СН" на півострові окупаційна влада заборонила. Росіяни такі авто через кордон не пропускають.

Людит жаліються, що номерні знаки поміняти їх примусили.

Один із власників авто Юрій Подкопаєв має бізнес-справи в Криму, тож їздить туди тричі на тиждень. Авто зареєстроване в Херсоні. Якби залишив кримські номери- каже – уже б зубожів.  

За його словами, за в'їзд "Москвича" вимагається мито в три тисячі євро.

Водночас на контрольно-пропускному пункті перебуває безліч авто з номерними знаками АК. Ті, хто не хоче отримувати російську реєстрацію, покидають окупований півострів. Автомобілі залишають на материку.  Іще з десяток авто вже тиждень простоюють на нейтральній смузі - просто між блокпостами.

"Всі патріоти виїхали - намагалися вивести всі машини і не залишати принципово там. І не робити перереєстрацію. Вони кажуть, що ми принципово заїдемо на цих самих номерах, коли закінчиться війна, ми заїдемо в Крим на цих же українських номерах", - переказують слова кримчан громадські активісти.

Гібридну відповідь на дії росіян дала й українська влада. Авто з номерами 82-го регіону, які видають окупанти кримським автовласникам, в Україну не пропустять. Ба більше – з такими номерами кримчани фактично не можуть їздити навіть у Росії.

Відео Автомобільний ажіотаж на кордоні з окупованим Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції