Після зміни закону про вибори БЮТівець запустив документами в нардепа з НУ-НС

В БЮТ настільки були розчаровані результатами голосування за зміни закону про вибори, щщо почали кидати докумени в опонентів.

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Бондаренко після голосування за зміни до закону про вибори був настільки обурений, що кинув документами в нардепа від НУ-НС Івана Стойка.

Суперечка між двома народними обранцями сталася після голосування. Нагадаємо, 233 депутати ухвалили запропоновані Партією регіонів зміни до закону про вибори, що передбачали скасування необхідності присутності 2/3 членів виборчої комісії на засіданні. БЮТ категорично засудив ці зміни.

Бондаренко після голосування кинув у бік Стойка, який підтримав законопроект, супроводжувальні документи до закону з криками "Ганьба!".

Пізніше Бондаренко сказав, що не мав наміру кидати ці папери саме в депутата, назвавши це проявом емоцій, "бо ці документи не варті того, щоб їх тримати у руках".

В той же час, він висловив переконання в тому, що президент Віктор Ющенко "негайно" підпише зміни до закону про вибори, ухвалені Верховною радою.

На його думку, цей крок президента буде продовженням "змови" між ним та Партією регіонів.

"Змова буде продовжена. Президент негайно підпише цей закон, при чому підпише тоді, щоб його і оскаржити вже не можна було, вкине його у ЦВК, ЦВК розішле інструкції, і ми будемо мати вибори гірші, ніж у 2004 році при Ківалові", - сказав Бондаренко.

Водночас представник президента Ігор Попов не дав конкретної відповіді на запитання, чи підпише Ющенко цей закон.

За його словами, документ надійде у секретаріат не раніше, ніж у четвер, і в разі підписання може бути оприлюднений вже у п'ятницю.

"Президент розгляне усі аргументи і після цього прийме рішення. Яким воно буде, я не знаю", - сказав Попов.

Фракція БЮТ виступала категорично проти ухвалення цих змін. В БЮТ наголошували, що надання виборчим комісіям права проводити засідання за відсутності кворуму створює передумови для масштабних фальсифікацій результатів виборів.

Читайте також:

Рада змінила закон про вибори в редакції Партії регіонів

У Раді бютівці побилися з регіоналами

Регіонали розблокували Раду і пішли на перерву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: