Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після зустрічі з Хорошковським Діденко перестав скаржитися на СІЗО

Після зустрічі з Хорошковським Ігор Діденко захотів й надалі утримуватися у Лук'яніському СІЗО і перестав скаржитися.

Після зустрічі з главою СБУ Валерієм Хорошковським фігурант газового скандалу Ігор Діденко, який днями бідкався на важкі умови перебування у слідчому ізоляторі, захотів й надалі утримуватися у Лук'яніському СІЗО і перестав скаржитися.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, зустріч відбулася у п'ятницю 23 липня на прохання Діденка і стосувалася умов його утримання у слідчому ізоляторі.

Діденко і Хорошковський зустрілися в приміщенні СБУ, куди заарештованого, з дозволу слідчого, було доправлено під конвоєм.

"Затриманий Діденко виявив бажання і надалі утримуватися у Лук'яніському СІЗО. За його словами, скарг на умови утримання він немає", - заявили в прес-центрі.

Як відомо, раніше Діденко заявив, що допускає своє замовне убивство в слідчому ізоляторі.

Він зазначив, що умови, у яких він утримується в СІЗО, дуже важкі. Екс-заступник глави "Нафтогазу" заявляв, що "зухвалі політичні групи, підбурювані своїми економічними замовниками", вдадуться до того, щоб позбавити його життя.

Як відомо, Ігор Діденко є фігурантом порушеної СБУ справи про завдання збитків Україні за результатами розгляду позову RosUkrEnergo до "Нафтогаза" у Стокгольмському арбітражі.

Читайте також:

СБУ обшукає маєток Діденка

У "справі RosUkrEnergo" відбувся третій арешт

Діденко боїться, що в СІЗО його вб’ють

Залиште свій коментар

Вибір редакції