Перейти до змісту
Після зустрічі з родичами загиблих гірників та шахтарями Зеленський скликає РНБО

Трагедія на шахті сталася на Львівщині.

Орієнтовно цієї п'ятниці, 31 травня, має відбутися засідання Ради національної безпеки та оборони. Його скликає президент України Володимир Зеленський задля обговорення проблем вугільної галузі. Питання стало актуальним після загибелі двох гірників, Михайла Турка та Михайла Павлика, на шахті "Лісова" у Сокальському районі на Львівщині.

"Сталося велике горе – ми втратили двох людей. Ми сьогодні також почули про проблеми щодо умов праці шахтарів, умов безпеки. Розуміємо, що дуже складне питання. Тому скликаємо РНБО", – сказав Зеленський після відвідання шахти.

Родинам загиблих гірників держава виділить по 100 тис. грн. Президент також наголосив, що особисто допоможе родинам загиблих у вирішенні житлового питання.

"Я знаю, що немає квартири. Треба вирішити це питання. Можна зробити це поза чергою", – підкреслив глава держави.

Зеленський також зустрівся з родичами загиблих, висловив їм співчуття. Поспілкувався з працівниками шахти, які поскаржилися йому на затримку з виплатою зарплати.

Нагадаємо, 29 травня о другій годині ночі 70 гірників вийшли на нічну зміну, а вже за годину стався обвал породи. Вибуху не було. Майже усім гірникам вдалось вибратися назовні, та під завалами опинилося двоє шахтарів. За попередніми даними, вони загинули одразу. Тіло 21-річного чоловіка знайшли і витягнули на поверхню о 6.30, іншого загиблого підняли на поверхню близько 9-ї ранку. Молодий гірник лише 9 місяців працював на шахті, інший мав десятирічний робочий стаж.

Що стало причиною обвалу, наразі невідомо, зараз тут працює комісія управління держпраці.

Видобуток на шахті "Лісова" триває 60 років, це відносно невеликий вік для такого видобутку.

Останній трагічний випадок на шахті на Львівщині стався два роки тому, у березні 2017 року: на шахті "Степова" стався вибух і обвал породи, тоді загинуло вісім людей.

Відео Президент прибув на Львівщину і поспілкувався з гірниками і родичами загиблих

Причину аварії на шахті "Лісова" поки що не з'ясували. Уночі в копальні на Львівщині стався обвал, загинули двоє гірників. Решті двом десяткам вуглярів, які в момент аварії були під землею, вдалося вибратися на поверхню самотужки. Нині на шахту вже прибула комісія Мінпраці, яка має з'ясувати причини обвалу.    

Президент прибув на Львівщину і поспілкувався з гірниками і родичами загиблих

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин