Після звільнення Павличенко був радий поцілувати дівчину та збирається вчитися на юриста

Дата публікації
Перегляди
2628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після звільнення Павличенко був радий поцілувати дівчину та збирається вчитися на юриста

Павличенки збираються відновлювати життя на волі / Фото: ТСН.ua

Павличенко-старший тепер буде боротися за права ув'язнених.

Після звільнення з в'язниці фігуранти гучної справи Дмитро та Сергій Павличенки хочуть відновити життя. Павличенко-старший буде боротися за права незаконно ув'язнених, а молодший планує повернутися до навчання. Останні 2,5 роки чоловіки провели за ґратами.

"У в'язниці я почув багато історій від ув'язнених, які розповідали, що вони не винні. Я їм повірив. Склав список з понад ста прізвищ і буду подавати його через народних депутатів у ВР. Буду боротися за правосуддя. До ув'язнення працював журналістом, коли повернуся до колишнього ремесла - не знаю", - розповів Дмитро.

Після звільнення він поїхав до дружини з сином, які зараз живуть у тещі, пише Сегодня.

Павличенко-молодший радіє, що нарешті зміг поцілувати дівчину. Після звільнення він зустрівся з футбольними фанами, а зараз планує повертатися до навчання.

"Буду відновлюватися на другому курсі на юридичному факультеті або вступлю заново на психологію. Поки не вирішив. Після звільнення я зустрівся з фанатами "Динамо", ми пили чай і вони розповідали, як збиралися під судом, малювали плакати за мене. А головне щастя на волі - це нарешті поцілувати свою дівчину", - розповів Сергій.

Нагадаємо, що на Чернігівщині старший Павличенко вийшов на волю та вже збирається на Майдан. Син та батько нарешті вільні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація