Після звістки про патрулювання бомбардувальників США над Україною Росія підняла свої винищувачі

Росія також перевела в повну бойову готовність ППО Південного воєнного округу.

Три американські ракетоносці B-52 Stratofortress вперше патрулювали у небі над Україною в інтеграції з українськими винищувачами. Дізнавшись про це, Росія підняла одразу 8 винищувачів на перехоплення. 

Про це повідомляє командування Повітряних сил Збройних сил України у Facebook. 

"Формація із американських ракетоносців B-52H та українських винищувачів МіГ-29 та Су-27 не на жарт схвилювала російських окупантів, які на перехоплення підняли одразу 8 винищувачів (4 Су-27 и 4 Су-30) та перевели в повну бойову готовність ППО Південного воєнного округу", — йдеться в повідомленні. 

За даними військових експертів, таким кроком з боку Росії успішно скористалися літаки-розвідники НАТО, які отримали усю необхідну інформацію про ППО вірогідного противника.

Нагадаємо, військові літаки ВПС США Боїнг B-52 Stratofortress 4 вересня, пролетіли у небі над Україною, де їх супроводжували винищувачі ВПС країн НАТО та ключових партнерів Альянсу. У Пентагоні зазначили, що бомбардувальники продемонстрували можливості щодо стримування Росії

Відео Стратегічні ядерні бомбардувальники США зафіксували у небі над Україною

Пара "Б-52" сьогодні вперше літали біля адмінкордону із загарбаним окупантом Кримом. Поява таких "Стратосферних фортець" неабияк наполохала російських окупантів. Які завдання виконували "Б-52" в українському небі, запитаємо у колеги Дмитра Мороза, він стежив за маневрами американських бомбардувальників. Чи є вже зрозуміла відповідь: що робила пара важких бомбардувальників НАТО у нашому небі – дивіться. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Стратегічні ядерні бомбардувальники США зафіксували у небі над Україною

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів