Пісня про москалів і ляхів у ВР нагадала комуністам печерний націоналізм

Лідер комуністів Петро Симоненко назвав співи у Раді під час урочистого засідання "печерним націоналізмом".

Лідер Компартії Петро Симоненко з приводу того, що депутати під час урочистого засідання ВР заспівали пісню "Не пора, не пора москалеві й ляху служити" назвав це "печерним націоналізмом".

"Печерний націоналізм вже пішов у небуття, а тим, що депутати зараз продекларували, вони ще раз показали, які загрози такої хуторянської політики і бачень розвитку України, які вони заснували 20 років тому".

За словами Симоненко, цією піснею депутати викреслили Україну з цивілізаційного розвитку у світі.

"Завдяки тій політиці, яку вони висловили в словах пісні, яку нібито проспівали, це підказує, що таким чином вони викреслили Україну з європейського вибору, вони викреслили Україну з цивілізаційного розвитку у світі. Вважаю, що народ України вже давно дав їм оцінку", - сказав лідер Компартії.

Симоненко також висловив переконання, що український народ і українська влада зробить правильні висновки з 20-річної історії Декларації про суверенітет. "Ми повинні ще раз замислитися над тим, яка влада, кому вона служить або прислуговує, як сьогодні використовується потенціал нашого народу", - додав він.

"Я вважаю, що те, що вони співали, зайвий раз підкреслює, що вони вже забули про те, що є Україна і як треба захищати Україну", - підсумував лідер комуністів.

Нагадаємо, під час урочистиго засідання парламенту з нагоди 20-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, депутати від опозиції, одягнені у вишиванки, дружно проспівали в залі а капела пісню "Не пора, на пора, не пора, москалеві й ляхові служить!" на слова Івана Франка.

На засіданні, зокрема, присутні прем'єр-міністр Микола Азаров і члени уряду. Також присутні голова Конституційного суду Анатолій Головін, голова Верховного суду Василь Онопенко, голова Нацбанку Володимир Стельмах, перший президент України Леонід Кравчук, перший заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова, голова ЦВК Володимир Шаповал.

Читайте також:

На честь річниці суверенітету України депутати заспівали пісню про москаля

Янукович: основи незалежності України були закладені в СРСР

Україна святкує 20-річчя суверенітету

ВідеоНа честь річниці суверенітету України депутати заспівали пісню про москаля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: