БЮТ битиметься з "регіоналами" за уряд Тимошенко

На негайному розгляді резолюції про недовіру уряду наполягали міністр Кабінету міністрів Петро Крупко та лідер фракції ПР Віктор Янукович.

На негайному розгляді резолюції про недовіру уряду наполягали міністр Кабінету міністрів Петро Крупко та лідер фракції ПР Віктор Янукович. Останній також вимагав, щоб під час звіту уряду у Верховній раді також був присутній президент і глави обласних рад.

БЮТівці з викликом "на килим" зголосились і занепокоєння не виказують. Президент Ющенко, якого запрошували прийти на відкриття сесії, бажання зустрітися з депкорпусом не виявив. А депутати, тим часом, готують рішення про призначення президентських перегонів на 17 січня наступного року.

"Регіонали" прийшли на засідання погоджувальної ради з вимогою від президента та прем'єра звіту, як вони борються із кризою і голосування щодо відставки Кабміну.

"І це треба робити Володимир Михайлович, в четвер зранку. У вас є можливість зорганізувати, як у голови Верховної ради таке засідання", сказав Янукович.

Литвину Партія регіонів закидає небажання ставити відставку уряду на голосування. Спікер заперечує та говорить про те, що ухвалювати рішення про відставку уряду Юлії Тимошенко сьогодні недоцільно і логічніше спочатку розібратися, чи буде уряд працювати, чи ні.

Несподівано БЮТівці підтримали вимогу опозиції. "Ми підтримуємо цю пропозицію, невідкладно розглянути це питання у вівторок. Зробити по спрощеній процедурі, бо в першій половині дня в нас процедура закриття-відкриття сесії", говорить бютівець Іван Кириленко.

Голосування щодо відставки уряду може відбутися завтра. Так, принаймні, заявляли БЮТівці. Литвин каже, що звіту не буде, а лише доповідь. Найімовірніше, у Верховну раду не прийде і президент.

Детальніше – в сюжеті ТСН.


Читайте також:
Наступні вибори президента пройдуть 17 січня 2010 року
БЮТ дозволить комуністам керувати Верховною радою
Доля Тимошенко вирішиться завтра

ВідеоПартія Регіонів хоче поставити хрест на Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: