Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виливати страхи на папір і контролювати дихання: психолог дала поради, як упоратися з хвилюванням на ЗНО

Молоді українці почали складати тести якості освіти.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання стартувала 22 травня. Цього року для участі у ній зареєструвалися понад 335 тисяч українців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Почали з математики, але попереду ще десять тестів – вже післязавтра складатимуть ЗНО з української мови та літератури, а останнє випрОбування, з хімії, заплановане на 13 червня.

ВідеоВ Україні розпочалась основна сесія ЗНО

Цього року для участі у ній зареєструвалися понад 335 тисяч українців. Почали з математики. Попереду ще 10 тестів. Вже післязавтра складатимуть ЗНО з української мови. Далі - іноземні мови, біологія, історія, географія, фізика. Останнє випробування, з хімії, заплановане на 13 червня.

В Україні розпочалась основна сесія ЗНО

Психологи радять майбутнім абітурієнтам, оскільки не хвилюватись їм буде нереально, хоча б під час тестів адаптуватись до умов та вбратись у зручний одяг. "Якщо ви вже почали хвилюватися під час виконання якогось завдання, на хвилинку його залишити, попити води і відрегулювати своє дихання. Можна ще якось переключити свою увагу. Перед самим ЗНО, хвилин за 10, написати, що ви саме відчуваєте зараз, що з вами відбувається – виписати свою тривогу", - пропонує психолог Оксана Сидун.

Як уже повідомлялося, крім обов'язкового ЗНО з української та літератури, математика та історія України - найпопулярніші предмети. Адже саме їхнього складання найчастіше вимагають українські виші.

Графік ЗНО-2018
Український центр оцінювання якості освіти

Залиште свій коментар

Вибір редакції