Південь Одеської області готується до евакуації через повінь

Рівень води в Дунаї в Одеській області досяг критичного рівня. Влада готується до евакуації населення із зон підтоплення.

Рятувальники та місцева влада низки населених пунктів півдня Одеської області готуються до евакуації населення із зон підтоплення через загрозу повені. Про це повідомили в Головному управлінні міністерства з питань надзвичайних ситуацій в Одеській області.

"Прогнози Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та Румунського національного інституту гідрології та гідротехніки (Бухарест) передбачають зростання води на українській частині Дунаю у найближчі три доби до 20 см. Існуюча гідрологічна ситуація характеризується як небезпечна для території можливого підтоплення, захищеної гідротехнічними спорудами від високих рівнів води в річці Дунай", - повідомили в обласному управлінні МНС.

Рятувальники також зазначають, що станом на 25 червня рівень води в Дунаї в районі Вилково Одеської області складає 162 см, що вже на 7 см вище від критичного рівня.

Також піднімається рівень води в Дунаї у районі Рені Одеської області, де він досяг 530 см (критичний - 535), в районі Ізмаїла Одеської області - 360 (критичний - 370); в районі Кілії - 221 (критичний - 265).

Нагадаємо, що від паводку також потерпає Чернівецька область. Станом на ранок 25 червня на Буковині залишалися частково підтопленими 45 населених пунктів, 7 об'єктів соціальної сфери, 354 житлових будинки.

Читайте також:

Повінь на Буковині пішла на спад

У Чернівецькій області оголошено надзвичайний стан через повені 

Закарпаття затопило через засмічені стічні канави

На Львівщині затопило рідне село Ганни Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: