Північна Корея та "привіт із 90-х": як зараз живеться у Луганську та Донецьку

Блогер Сергій Іванов переконує, що бойовики повертають обласний центр у часи СРСР.

Юрист та колишній прокурор, а нині відомий блогер та журналіст Сергій Іванов, який прожив у Луганську майже все життя, розповів, як зараз живе Луганськ і Донецьк. Іванов провів паралелі між "ЛНР" та СРСР. Що ж стосується Донецька, то за твердженням блогера, місто повернулось у "лихі 90-ті". Про це він заявив в інтерв'ю ТСН.ua.

Іванов заявив, що наразі Луганськ майже повністю відновлений після бойових дій. При цьому, блогер наголосив, що так звана "ЛНР" повернулась до життя СРСР "брежнєвського зразка, але при цьому войовничого".

"По-хорошому, там Північна Корея. Але тільки з більш ліберальним режимом", - наголосив Іванов.

Щодо Донецька, то події у місті, за словами екс-прокурора, нагадують часи "лихих 90-х".

"Донецьк, який наприкінці 1990-х, коли була війна криміналу, побив, задавив Луганськ. Донецьк, який скупив всі державні структури, які допомогли йому в підсумку знищити формування, ОЗУ, що існували на території Луганщини... Гроші там були, гроші там є і зараз. Плюс Росія туди "вливає". Там працює промисловість. Донецькі завжди пробивають собі схеми, вивозять вугілля, наприклад", - заявив Іванов.

Нагадаємо, 21 травня окупований Луганськ та прилеглі села опинилися без води. Полагодити аварію, що сталася на водогоні на лінії розмежування, комунальників не пускають бойовики самопроголошеної "ЛНР".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: