Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півсотні авіаторів ДСНС отримали квартири до 20-річчя своєї частини в Ніжині

Рятувальники не приховували радості від таких подарунків до свята.

Спеціальний авіаційний загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій відсвяткував свій день народження. На честь цього в повітрі авіатори продемонстрували свої вміння, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Авіазагін нині святкує 20-тиріччя своєї діяльності, а святкувати в небі вирішили, бо для багатьох це стало вже життям. Костянтин на Ан-32 гасив десятки масштабних пожеж, особливо пам’ятає, як робив це в горах Грузії та Чорногорії. Із подій в Україні найбільше запам’ятав гасіння складів із боєприпасами, зокрема в Калинівці. "Літати, коли під вами вибухає – це дуже незатишно", - зізнається він. Подібних історій вистачає чи не в кожного пілота, тому символічно, що в день народження багато з них отримують нагороди від керівництва МВС та ДСНС.

ВідеоСпеціальний авіаційний загін ДСНС відзначає 20-ту річницю діяльності

Пожежі в Чорнобилі, на військових складах і навіть в інших країнах. Під час усіх цих надзвичайних ситуацій майже завжди в небі можна побачити авіацію українських рятувальників. У літню і весняну пору вони здійснюють по 90 вильотів за тиждень. І все заради порятунку життя людей. Сьогодні ж у небо здіймалися, щоби відсвяткувати день народження найбільшої такої авіачастини. 

Спеціальний авіаційний загін ДСНС відзначає 20-ту річницю діяльності

Зокрема, 48 рятувальників одержують ключі від нових квартир. Дмитро зізнається, що такий подарунок до свята точно не забуде: 21 рік він працює рятувальником і стільки ж чекав на власне житло. "Не описати словами", - каже він. Поки тато сповнений емоцій, його доньки вже уявляють свою кімнату: "Багато іграшок і щоб була велика шафа для нас двох".

У майбутньому частина ДСНС у Ніжині стане важливим ланцюгом у системі авіаційної безпеки країни, котра забезпечуватиму аеродинамічну евакуацію, пошуково-рятувальні операції, охорону і моніторинг державного кордону, проведення спецоперацій тощо. "І таким чином ми зможемо якнайшвидше допомагати українцям у найвіддаленіших точках нашої країни", - запевнив керівник служби Микола Чечоткін. Зараз у Ніжині вже базуються 16 літаків та гелікоптерів, зокрема й ті, що Україна отримала в межах контракту з французьким виробником Airbus. І вже найближчим часом авіапарк поповнять нові машини, які так само рятуватимуть життя українців.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції