Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півтори тисячі щиглів, закутих в ящики,  застрягли на митниці в аеропорту Бориспіль

Птахів не випускають, бо це речовий доказ

Півтори тисячі птахів застрягли на митниці в аеропорту Бориспіль. Ящики зі щигликами конфіскували, коли власник за підробними документами намагався відправити їх до Йорданії. Птаство тепер не мають права випускати, пернаті так і сидять у коробках, йдеться в ТСН.12.00.

Зараз контрабандних птахів доправили до селища Чубинське, вони тут вже добу, до цього ще одну - вони провели на митниці. Зараз ящики не можна ані переміщувати, ані відкривати.

На місце вже з’їхались екологи, зоозахисники і працівники столичного зоопарку, всі чекають на чиновників з міністерства екології для вирішення долі щиглів. Зараз вони є просто речовим доказом.

За словами зоозахисників, вже третина пташок загинули.

Чоловік, який намагався відправити птахів за підробленими документами, може відбутися лише штрафом і фактичним відшкодуванням вартості свого живого вантажу, тобто майже 100 тисяч гривень.

ВідеоПівтори тисячі щигликів застрягли на митниці у "Борисполі"

Півтори тисячі птахів застрягли на митниці в аеропорту "Бориспіль". Ящики зі щигликами конфіскували, коли власник за підробними документами намагався відправити їх до Йорданії. Птаство тепер не мають права випускати - вони так і сидять у коробках. 

Півтори тисячі щигликів застрягли на митниці у "Борисполі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції