Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
План Авакова з деокупації Донбасу є не альтернативним, а одним з основних - Турчинов

Проте такий план передбачає мирне врегулювання на Донбасі.

План міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з поступової деокупації Донбасу є одним із варіантів мирного відновлення контролю над ОРДЛО.

Про це в інтерв'ю "Інтерфаксу" розповів секретар РНБО Олександр Турчинов.

"У чому його специфіка? Суть пропозиції - проводити деокупацію не на всій території відразу, а поетапно, крок за кроком. Відпрацювали окремий район або місто, відновили в ньому правове та соціально-економічне поле України, - просуваємося далі", - каже Турчинов.

Проте він додав, що якщо розглядати деокупацію мирним шляхом, то з'являється проблема у вигляді президента РФ Володимира Путіна. Росія не бажає припиняти агресію на Донбасі і знижувати градус протистояння.

"Тому що для Росії це не тільки формула тиску і дестабілізації ситуації в Україні. Це ще й гра на розкол Європи, просування своїх імперських і реваншистських ідей, а також спосіб захисту від внутрішніх проблем і протиріч", - додав керівник РНБО.

Він додав, що РФ діє як типова тоталітарна держава, намагаючись спихнути усі внутрішні проблеми на наявність так званих зовнішніх ворогів.

Нагадаємо, у Раді національної безпеки і оборони України готують до схвалення рішення про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності, аби безперешкодно імпортувати зброю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції