План нового очільника "Укрзалізниці" дозволить заощадити 7 млрд грн державних витрат

За словмаи міністра інфраструктури, завдяки ринковій заробітній платі Бальчуна можливо буде подолати корупцію та вивести роботу "Укрзалізниці" на європейський рівень.

План роботи нового керівництва "Укрзалізниці" дозволить заощадити близько 7 млрд грн державних витрат на компанію за рік.

Про це у Верховній Раді повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Укрзалізниця" багато років була годувальницею тих, хто "сидів" на "Укрзалізниці". Звідти витікали мільярди десятиліттями. І лише амбітний план нового керівника говорить про те, що ми тільки за перший рік роботи менеджменту заощадимо 7 млрд грн. Це моя відповідь пенсіонерам, лікарям і вчителям. Нікому не дозволено красти на держпідприємствах. "Укрзалізниця" має стати сучасним, європейським підприємством. Це можливо. І я закликаю всіх стежити за розвитком підприємства. Ми зекономимо мільярди, які раніше йшли в кишені ділків", - зазначив він.

Своєю чергою, міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що завдяки ринковій заробітній платі нового голови Войцеха Бальчуна можливо буде подолати корупцію та вивести роботу "Укрзалізниці" на європейський рівень.

"Учора новий керівник "Укрзалізниці" мав зустріч із народними депутатами в рамках транспортного комітету, де були обговорені всі питання. Щодо вашого зауваження до його заробітної плати - це не відповідає дійсності, з приводу цих сум на даному етапі. По-друге, хотів би зазначити, що всі попередні керівники "Укрзалізниці" звільнялися з масою звинувачень у корупції та хабарництві. Менеджер, який отримує гідну зарплату, поставить крапку в цій низці зловживань і зможе вивести "Укрзалізницю" на абсолютно новий європейський рівень робіт", - розповів Омелян.

Нагадаємо, 1 червня Кабінет міністрів схвалив підписання контракту з головою "Укрзалізниці" поляком Войцехом Бальчуном. За інформацією радника міністра економічного розвитку і торгівлі Сергія Гайда, зарплата Бальчуна з усіма доплатами становитиме від 800 тисяч до мільйона доларів на рік.

Бальчун вперше в історії України був призначений урядом за результатами конкурсу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: