Платіні похвалив Україну за "колосальний прогрес" у підготовці до Євро-2012

Керівник УЄФА Мішель Платіні відзначив істотні успіхи України у підготовці до чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Польща і Україна добилися істотних успіхів у підготовці до Євро-2012, заявив у вівторок, 25 січня, голова УЄФА Мішель Платіні.

"За останній рік ми стали свідками колосального прогресу. Мова йде про підготовку нових стадіонів, а також про початок роботи нових аеропортів. З огляду на такий темп підготовки, в УЄФА вірять, що вдасться достроково завершити підготовку всієї необхідної інфраструктури", - відзначив Платіні.

Керівник УЄФА підкреслив, що до старту Євро-2012 залишається рівно 500 днів.

"Може здатися, що 500 днів - це дуже багато часу. Але для підготовки до такого масштабного заходу важливий кожен день", - пояснив він.

Платіні також пообіцяв, що УЄФА "продовжуватиме успішну співпрацю з керівництвом країн-організаторів чемпіонату, а також з їх організаційними комітетами, щоб забезпечити проведення незабутнього Чемпіонату Європи 2012 року в Польщі та Україні".

Нагадаємо, що у Польщі пройдуть 15 матчів турніру, а в Україні - 16. Матч-відкриття пройде у Варшаві, а фінал прийматиме Київ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров завірив, що Україна буде готова до футбольного Євро-2012 за рік до чемпіонату. "Ні в кого немає сумнівів, що у 2011 році будуть завершені всі об'єкти, які ми плануємо підготувати до Євро-2012, включаючи такі серйозні об'єкти, як аеропорти і дороги", - наголосив прем'єр-міністр.

Читайте також:

Квитки на Євро-2012 розігруватимуть через лотерею

Українці підготували до Євро-2012 свою відповідь вувузелі

Прокуратура Кіпра не знайшла доказів, що Україна "купила" Євро-2012

В Україні буде ще три національних спонсори Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: