Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#PledgeForPlanet - нова ініціатива компанії Mars підсилює дії по боротьбі зі зміною клімату

На підтримку найбільш амбітної мети Паризької угоди - обмежити підняття глобальної температури до 1,5 градусів Цельсія – Mars зобов’язується скоротити викиди парникових газів в процесі власної діяльності та закликає своїх партнерів приєднатись до ініціативи.

Компанія Mars оголосила про свої наміри посилити дії по боротьбі зі змінами клімату, запустивши нову ініціативу #PledgeForPlanet. 

Запуск нової ініціативи розширює заходи з реалізації  Плану сталого розвитку для наступного покоління компанії Mars, на реалізацію якого вона планує виділити 1 млрд. доларів. Грунтуючись на рекомендаціях вчених по підтримці здорової екологічної ситуації на планеті, Mars планує максимально знизити рівень викидів парникових газів, скоротити використання ресурсів та зменшити кількість відходів у всьому ланцюжку поставок і виробництва.

Ініціатива #PledgeForPlanet компанії Mars не обмежується рамками власного бізнесу компанії, але і закликає партнерів, постачальників і громадян взяти на себе зобов'язання захистити планету і вирішити причини кліматичних змін. План компанії Mars включає прагнення до скорочення загальних викидів парникових газів через ланцюжок постачання на 27% до 2025 року і на 67% до 2050 року.

PledgeForPlanet_реклама

Це зобов'язання є частиною глобальної мети компанії Mars - досягти використання 100% відновлюваної енергії в своїй діяльності до 2040 року. Сьогодні Mars використовує більше половини електроенергії з поновлюваних джерел, а в таких країнах, як США, Великобританія, Мексика і, незабаром, Австралія - ​​100% відновлюваної енергії.

Президент компанії Mars Грант Ф. Рід сказав: "Зміна клімату - реальна і відчутна загроза для суспільства. Найбільш очевидний ризик в нашому бізнесі - ризик для існування дрібних фермерів, які вирощують більшість наших інгредієнтів. Як сімейний бізнес, який мислить поколіннями і прагне позитивних змін в світі, наші обов'язки і наші амбіції виходять за рамки зменшення цього ризику. Ми прагнемо діяти на благо планети".

Mars закликає всіх своїх постачальників до встановлення науково обґрунтованих цілей зі скорочення викидів, приєднання до ініціативи RE100 організації The Climate Group та планування діяльності, спираючись на поновлювані джерела енергії.

Емі Девідсен, представник The Climate Group, говорить: "Компанія Mars була піонером в США, взявши на себе зобов'язання перейти на 100% відновлюваної енергії в рамках ініціативи RE100. П'ять років по тому, заохочуючи своїх постачальників приєднатися до ініціативи та встановити сміливі науково-орієнтовані цілі, Mars продовжує бути взірцем. Крім допомоги в боротьбі зі зміною клімату, перехід на 100% поновлювані джерела енергії має сенс для бізнесу - Mars знає, що майбутня конкурентоспроможність буде залежати від ефективних постачальників, що працюють на основі чистої енергії. Тепер нам потрібно ще тисячі таких компаній".

Залиште свій коментар

Вибір редакції