Плівки Мельниченка вивчатимуть європейські експерти

Експертами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, в рамках якої відбудеться експертиза плівок Миколи Мельниченка, призначені європейські фахівці.

Експертами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, в рамках якої відбудеться комплексна судово-фоноскопічна експертиза плівок екс-майора Державної служби охорони Миколи Мельниченка, призначені європейські фахівці.

Про це в інтерв’ю тижневику "Дзеркало тижня" №2 (730) від 24-30 січня 2009 року повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.

Він не назвав імен експертів, але повідомив, що йдеться про трьох фахівців із двох європейських країн, що були присутні при передачі Мельниченком оригіналів плівок і записуючого пристрою, за допомогою якого велися записи у кабінеті колишнього президента України Леоніда Кучми, слідчим української прокуратури.

"Постановою слідчого цих фахівців призначено експертами у справі. З їхньою участю у січні-лютому ми призначимо комплексну судово-фоноскопічну експертизу. Після цього отримаємо результат, який стане основою для подальшого просування у справі", — сказав Медведько.

У грудні 2008 року у Вашингтоні Мельниченко в присутності представників Генпрокуратури України передав європейським експертам записуючий пристрій і фрагменти записів, зроблених у кабінеті Кучми, які можуть стосуватися "справи Гонгадзе". За словами заступника генпрокурора України Миколи Голомші, експертиза записів може тривати кілька місяців.


Читайте також:
Експерти почали перевіряти плівки Мельниченка
Генпрокуратура отримала оригінали плівок Мельниченка
Мельниченко передав свої записи експертам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: