Плівки у справі вбивства Шеремета: поліція допитає власника нового аудіозапису

Дата публікації
Перегляди
687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Плівки у справі вбивства Шеремета: поліція допитає власника нового аудіозапису

Фото: УНІАН

Розпоряднику плівок нададуть охорону.

Правоохоронці підготували офіційне запрошення до України для участі в слідчих діях особі, яка є власником звукозапису у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Аудіозапис вже направлений на проведення фоноскопічної експертизи. 

Про це 5 січня повідомляє пресслужба Нацполіції.

"Оскільки розпорядник звукозапису наразі знаходиться на території однієї з країн Євросоюзу, для проведення відповідних слідчих дій потрібно дотримуватися процедури міжнародної правової допомоги. Вже сформована спільна група в складі співробітників Нацполіції та Офісу Генерального прокурора, яка готова найближчим часом виїхати в країну перебування власника запису.  Крім того, слідчі Нацполіції підготували офіційне запрошення в Україну особі, котра є розпорядником звукозапису, для участі в слідчих діях. Чоловік отримає процесуальний статус свідка, також йому буде забезпечена належна охорона", - йдеться у повідомленні.

У поліції зауважили, що інформація про так званий "білоруський слід" стосується лише замовників вбивства журналіста.

"Ці матеріали відпрацьовуються в окремому кримінальному провадженні. Як раніше повідомляло слідство, одним із мотивів скоєння злочину може бути професійна діяльність загиблого, який неодноразово критикував владу, зокрема й Білорусі. Тобто, інформація про ігнорування органом досудового розслідування цієї версії не відповідає дійсності", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, колишній співробітник білоруського спецназу Ігор Макар, який розповсюдив аудіозапис, де силовики Білорусі обговорюють можливість вбивства журналіста Павла Шеремета, повідомив про готовність свідчити у справі Офісу генерального прокурора України.

Справа Шеремета: білоруські спецслужби готували вбивство журналіста

Справа Шеремета: білоруські спецслужби готували вбивство журналіста

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Хто вбив Павла Шеремета
Дата публікації
Перегляди
687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація