Україна не готова до пляжного сезону

Пляжний сезон в Україні під загрозою зриву: вітчизняні озера стають раєм для жаб, а не для відпочивальників.

В Україні стартував пляжний сезон, утім, чистих водоймищ у великих містах майже немає. Чиновники стверджують, що не підготували пляжі через кризу. Водночас ділянки біля води стрімко передаються у приватну власність чи під будівництво, хоча це заборонено законом.

Так, у Запоріжжі півсотні місць відпочинку на берегах Дніпра, але офіційно є лише два пляжі. Причому відкриття центрального - під питанням. Його не відкриють, поки не з'явиться стаціонарний туалет, а поки що комунальники навіть не прибрали звідти сміття. В Донецьку до пляжного сезону не відкриється взагалі жодне водоймище.

Підготовка повним ходом триває у Києві. В столиці купатися можна у Дніпрі, озерах Сонячне і Вербне, ставках Пущі Водиці – загалом 26 пляжів. Всі інші перейменували в "зони відпочинку", і тепер влада не відповідає за їх благоустрій.

Крім цього, на відміну від офіційної інформації, екологи зі ста київських озер не радять купатися в половині. Особливо брудні ті, які розташовані на правому березі.

Купатися в чистий воді цього сезону пощастить хіба що одеситам, запевняють у місцевій СЕС. Бо аварійних викидів не було, а з міськими нечистотами море ще справляється.

Щоправда, на деякі пляжі Одеси цього року потрапити вже не вдасться. Їх передадли у приватні руки. Через берегові паркани так само потерпають у Криму і столиці - де найдорожча земля.

Активісти та екологи закликають українців боротися за місця відпочинку по всій країні. Більше дізнайтеся з відео ТСН.

ВідеоПляжний сезон в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: