Плюють, б'ють ногами, кидають пляшки: у Дніпрі знущаються з хлопчика з інвалідністю

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Плюють, б'ють ногами, кидають пляшки: у Дніпрі знущаються з хлопчика з інвалідністю

Школа, булінг, діти / УНІАН

Мати хлопчика розповіла, що дитину побили на стадіоні на очах у дорослих.

У Дніпрі діти знущаються з дитини з інвалідністю. Хлопчика постійно ображають та б'ють, а допомогти нікому. 

Про це мама особливої дитини написала у групі в Facebook. Жінка каже, що у соцмережі побачила, як її дитину побили інші діти.

"У мене крик души. У мене особлива дитина. Протягом 6 років її періодично б'ють, принижують провокують. Відкривши сторінку в соцмережі, я побачила, як б'ють мою дитину, за кадром чую як голос підлітка ображає мого сина, і як він підказує іншому хлопчикові, куди і як потрібно його бити. Я дізналася, що бив його не один хлопчик, і що не тільки діти це спостерігали, але молоді матусі і дорослі чоловіки, які в 5 метрах вирішували свої питання. Куди котиться світ, як мені зупинити це?У мою дитину, плюють, кидають пляшки, кидають шини, підстрибують і б'ють ногами в спину, а якщо завтра вдарять так, що він не встане?", - написала у своєму дописі жінка та попросила допомогти. 

Користувачів у соцмережі дії дітей обурили і вони порадили мамі звернутися до правоохоронців, оскільки у неї є відеодокази побиття її сина.

  • Заяву пишіть, щоб діти висновки зробили, це - ненормально, батьки нехай штраф оплачують, і пояснюють дітям як поводитися потрібно!
  • Якщо дитина особлива як можна було його відпустити одного, зараз почнуть знущатися з будь-якого приводу, дитина в окулярах, телефон на кнопках, одягнений не так, немає велика або скейта, грошей кишенькових немає... Суспільство у нас, на жаль, таке, і діти такі. Він же ваш, він один! Хотіли щоб друзі були у дворі, походіть з ним, будьте осторонь, не заважайте, зате поруч.
  • Не відкладайте, зробіть це завтра (сьогодні вже пізно, дитина і так отримала травму)! Заява до поліції і зняти сліди побиття!
  • У мене син в 7 років погано говорить, так діти його кривляють і не хочуть з ним дружити, а що говорити про особливу ​​дитину, співчуваю вам, не дозволяйте знущатися з дитини.

Нагадаємо, що неподалік залізничного вокзалу міста Бориспіль Київської області п'яний чоловік побив 12-річного хлопця.

Наступна публікація