Побитий соратник Луценка виграв суд у Стогнія і прокуратури

Суд визнав упередженою перевірку, проведену за фактом сутички між депутатом і радником глави МВС.

Подільський районний суд Києва визнав незаконною постанову прокуратури Подільського району столиці про відмову депутату Верховної ради від "Народної самооборони" Юрію Гримчаку у порушенні кримінальної справи після побиття його головним радником мінстра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм.

Про це повідомили у прес-службі "Народної самооборони" з посиланням на Гримчака.

У прес-службі нагадали, що Стогній завдав тілесних ушкоджень народному депутату 12 листопада минулого року близько 22.30 біля приміщення студії "ШустерLive". Гримчак звернувся із заявою до прокуратури, але та відмовила у порушенні кримінальної справи. Стогній заперечував, що бив Гримчака, і заявив, що взагалі його не знає. Пізніше було оприлюднене відео, на якому чітко видно, що саме Стогній перший кинувся на депутата.

"З постанови про відмову в порушенні кримінальної справи вбачається, що заступник прокурора прийняв рішення, не з'ясувавши та не проаналізувавши всі обставини справи, які могли б повністю розкрити наявні ознаки складу злочину", - сказано у рішенні суду.

За повідомленням прес-служби, суддя зауважив, що прокурор вислухав свідків з боку Стогнія і з боку Гримчака, але у постанові про відмову в порушенні кримінальної справи не вказав, чому він відкинув свідчення свідків з боку депутата і взяв до уваги лише покази свідків з боку Стогнія. "У зв`язку з чим суд приходить до висновку про однобічність проведеної перевірки", - сказано у рішенні суду.

Суд вважає, що потрібно провести перевірку всіх недосліджених обставин справи і також опитати свідків, які не є зацікавленими особами.

"Скаргу Гримчака Юрія Миколайовича на постанову заступника прокурора Подільського району м.Києва радника юстиції Балити Р.І. про відмову в порушенні кримінальної справи від 29.11.2010 року – задовольнити", - сказано у рішенні суду.

Гримчак зауважив, що "це було не рішення прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи, а проста відписка", бо перевірки його заяви не було зроблено. "Коли мені було відмовлено в порушенні справи, то це було трохи дивно з огляду на те, що саме відбулось біля приміщення студії. Вражала і брехня Стогнія про те, що він мене начебто не чіпав. В судовому засіданні я наводив ті ж самі аргументи, що і в прокуратурі, коли мене опитували. Але тоді нас не почули. Сьогодні ж суд нарешті мене почув", - заявив народний депутат.

Читайте також:

Міліція визнала Луценка винуватцем бійки зі Стогнієм

Соратники Луценка погрожують Стогнію 7 роками в’язниці

Стогній йде з міліції

ВідеоБійка Стогнія з Гримчаком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: